reklama

Mata przekazał 420 tys. zł na Monar w Głoskowie

Opublikowano: 29 marzec 2023, 08:49 Kategoria Aktualności
monargłoskówmataborowie
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Znany raper Mata dotrzymał „obietnicy wyborczej” i przekazał 420 tys. zł na Stowarzyszenie Monar.

Artysta, znany także jako Skute Bobo, latem ubiegłego roku udostępnił wideo kreowane na kształt otwarcia prezydenckiej kampanii wyborczej w 2040 roku. Akcja miała na celu zwrócenie uwagi na problem legalizacji marihuany leczniczej oraz edukację społeczeństwa w tym temacie. Jedną z obietnic złożonych przez Matę, było przekazanie 420 tys. zł na stowarzyszenie, które wspiera jego działania. I obietnicy dotrzymał.

Na fanpage’u Monaru pojawiła się informacja o wizycie rapera w Głoskowie (gm. Borowie). „Ruszyły prace nad naszym wspólnym projektem edukacyjno-profilaktycznym! Oprócz Maty i jego ekipy, do zespołu kreatywno-merytorycznego, koordynowanego przez Marię Banaszak, dołączyli specjaliści psychoterapii uzależnień: Natalia Czapla, Agnieszka Grzelka, Katarzyna Lewandowska i Adam Nyk. Pierwszy dzień wiosny był idealną okazją do inauguracji projektu. Wystartowaliśmy tam, gdzie wszystko się zaczęło – w pierwszym Ośrodku Leczenia, Terapii i Rehabilitacji Uzależnień Monar w Głoskowie, w którym Mata sfinansował przeprowadzenie generalnego remontu i zakupił kompletne wyposażenie nowoczesnej siłowni dla pacjentów!” – czytamy w poście.

reklama


Raper, razem z trenerem personalnym „Włodarem” wziął udział, razem z podopiecznymi ośrodka, w treningu promującym zdrowy styl życia.  Pieniądze z darowizny pozwoliły także na remont budynku Monaru.

red.

fot. Stowarzyszenie Monar


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama
reklama