reklama

Policjanci zatrzymali sprawcę przemocy

Opublikowano: 28 marzec 2023, 10:38 Kategoria Aktualności
KPP Garwolinpolicjaprzemoc
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Policjanci zatrzymali 37-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który jest podejrzany o znęcanie się nad rodzicami. Z ustaleń mundurowych wynika, że mężczyzna znęcał się nad nimi fizycznie i psychicznie od co najmniej 3 miesięcy. Policja i prokuratura wystąpiła z wnioskiem do sądu o tymczasowe aresztowanie mężczyzny. Sąd Rejonowy w Garwolinie przychylił się do wniosku i aresztował 37-latka na 3 miesiące. Mężczyźnie może grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Według ustaleń policjantów zatrzymany 37-latek od co najmniej trzech miesięcy znęcał się nad rodzicami. Agresja narastała. Mężczyzna groził im pozbawieniem życia, a nawet posuwał się do rękoczynów i szarpał za ubranie. Na porządku dziennym były wyzwiska. Kiedy kilka dni temu 37-latek wszczął kolejną awanturę, pokrzywdzeni poprosili o pomoc policjantów. Mundurowi bezzwłocznie przyjechali na miejsce. 37-latek został zatrzymany i przewieziony do policyjnej celi - informuje podkom. Małgorzata Pychner, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

 

reklama


Po przesłuchaniu mężczyzna usłyszał zarzut znęcania się nad rodziną. Na podstawie zebranych przez funkcjonariuszy materiałów dowodowych sąd zadecydował o zastosowaniu wobec mężczyzny środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Garwolin/oprac. red.


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama