reklama

Tragedia na drodze. Nie żyje motocyklista

Opublikowano: 24 marzec 2023, 19:36 Kategoria Aktualności
motocyklistaśmierćpolicjawypadekizdebno koloniagmina łaskarzew
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Tragiczny wypadek na początek sezonu motocyklowego. W zderzeniu jednośladu z osobówką w gminie Łaskarzew, zginął kierowca motocykla. Jego maszyna stanęła w ogniu.

Do wypadku doszło po godz. 18 w miejscowości Izdebno Kolonia (gm. Łaskarzew). - Wstępnie wiadomo, że kierujący volvo zderzył się z jadącym z naprzeciwka motocyklem. W wyniku zdarzenia doszło do pożaru jednośladu. Motocyklista poniósł śmierć na miejscu. W tej chwili nie możemy mówić o szczegółowych okolicznościach i przyczynach tego tragicznego wypadku. Na miejscu w dalszym ciągu pracują policjanci – informuje podkom. Małgorzata Pychner, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Droga w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana. Do zdarzenia doszło przy miejscowej stacji paliw. Objazd jest możliwy przez Wolę Rowską.

reklama


Aktualizacja, 25 marca, godz. 12. - Działania straży polegały na udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy kierującemu jednośladem, u którego stwierdzono brak funkcji życiowych. Mimo podjętej resuscytacji krążeniowo-oddechowej stwierdzono zgon mężczyzny. Ponadto strażacy podali prąd wody na motocykl, który był objęty pożarem. W akcji udział brały dwa zastępy PSP i dwa zastępy OSP - informuje mł. bryg. Tomasz Biernacki, oficer prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Garwolinie. 

łk

fot. KSO


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama
reklama