reklama

Policjanci włączyli się w pomoc dla Kornelki

Opublikowano: 23 marzec 2023, 14:00 Kategoria Aktualności
pomocpolicja
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Wczoraj garwolińskich policjantów odwiedziła pewna wyjątkowa dziewczynka. W komendzie na Kornelię i jej rodziców czekały uzbierane przez policjantów, pracowników i wiele innych życzliwych osób plastikowe korki. Trafią one do recyklingu, a zebrane w ten sposób pieniądze pomogą w rehabilitacji i leczeniu dziewczynki.

Dzielnicowy asp. Tomasz Pytlarczyk od dawna bardzo aktywnie angażuje się w działalność charytatywną. To z jego inicjatywy zorganizowana została kolejna akcja zbierania plastikowych nakrętek. Tym razem jej celem była pomoc Kornelii, która choruje na mózgowe porażenie dziecięce i wymaga intensywnej i bardzo kosztownej rehabilitacji oraz ciągłej opieki w poradniach specjalistycznych. Rodzice potrzebują wsparcia finansowego.

Dziewczynka wczoraj osobiście odwiedziła komendę. Dzielnicowy przekazał Jej rodzicom zebrane do tej pory nakrętki, a Kornelia z pięknym uśmiechem oglądała ciekawe miejsca w komendzie, a także z zadowoleniem zasiadła za kierownicą policyjnego radiowozu.

reklama


Kornelce i Jej rodzicom życzymy wytrwałości. Niech nasze spotkanie będzie dla dziewczynki wyrazem wsparcia i życzeń, biegnących od policyjnej społeczności. Trzymamy za Was kciuki i zapewniamy, że plastikowych korków wciąż przybywa.

KPP Garwolin


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama