reklama

Duże utrudnienia w Łaskarzewie

Opublikowano: 21 marzec 2023, 20:10 Kategoria Aktualności
łaskarzewgarwolińskaremont
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Rozpoczęła się kompleksowa przebudowa ul. Garwolińskiej w Łaskarzewie. Prace będą powodować spore utrudnienia w ruchu.

Rozpoczął się ważny etap realizacji inwestycji od ulicy Cichej do ulicy Szkolnej w Łaskarzewie. Obecnie została sfrezowana nawierzchnia i zrobiony wykop.

„W związku z kolejnym etapem prac nastąpiła zmiana organizacji ruchu. Z ruchu wyłączony został odcinek od ul. Rynek Duży do ul. Cichej (zakaz nie dotyczy mieszkańców i przedsiębiorców). Inwestycja realizowana przez Powiat Garwoliński jest dużym i skomplikowanym zadaniem zarówno pod kątem technicznym jak również organizacyjnym i logistycznym.  Proszę o cierpliwość w chwilowych niedogodnościach i zachowanie ostrożności” – informuje wicestarosta powiatu Marek Ziędalski.

reklama


„Wyznaczone zostały objazdy i zmieniona organizacja ruchu. Zmiana organizacji ruchu dotyczy także ul. Warszawskiej. Przewidywana jest również zmiana organizacji ruchu na ul. Alejowej.  Prosimy o stosowanie się do znaków i tablic informacyjnych. Uwaga podróżujący! zmieniła się lokalizacja przystanków PKS na ul. Garwolińskiej - obecnie znajdują się one przy ul. Garwolińskiej pomiędzy skrzyżowaniem z ul. Solidarności i ul. Grunwaldzką. Prosimy o zachowanie ostrożności!

W przypadku pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu z pracownikami Urzędu Miasta a zwłaszcza z Panem Marcinem Kasprzakiem, tel. 25 623 97 46” – informuje z kolei łaskarzewski magistrat.

red.

fot. UM Łaskarzew


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama
reklama