reklama

14 poszukiwanych zatrzymanych w tydzień

Opublikowano: 14 marzec 2023, 11:36 Kategoria Aktualności
policjaposzukiwani
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Na listę osób poszukiwanych nie trafiają osoby niewinne i przypadkowe. Tylko w ciągu tygodnia garwolińscy policjanci ujawnili 14 osób poszukiwanych. Wśród nich był 40-latek poszukiwany listem gończym, zatrzymany przez policjantów z Zespołu Operacyjno-Rozpoznawczego. Unikał odpowiedzialności pomimo skazania za kradzież w warunkach recydywy.

Zatrzymywanie osób poszukiwanych, szczególnie listami gończymi, jest jednym z najbardziej pracochłonnych zadań Policji. Funkcjonariusze z garwolińskiego Wydziału Kryminalnego zajmujący się poszukiwaniem osób prowadzą wiele takich spraw. To często żmudna i drobiazgowa praca wykorzystująca wszelkie dostępne źródła informacji o poszukiwanych. Wiąże się ona często z wyjazdami w inne części Polski, współpracą z jednostkami policji z innych powiatów i województw oraz z policją i służbami innych państw.

W ostatnim czasie policjanci wydziału kryminalnego garwolińskiej komendy zatrzymali 40-letniego mężczyznę poszukiwanego przez sąd listem gończym. Mieszkaniec powiatu garwolińskiego był skazany za kradzież w recydywie. 40-latek ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Szereg policyjnych ustaleń doprowadził do odkrycia aktualnego miejsca pobytu poszukiwanego. Do zatrzymania doszło w Łaskarzewie. Zgodnie z treścią listu gończego został doprowadzony do zakładu karnego celem odbycia kary pozbawienia wolności.

reklama


KPP Garwolin


Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież

reklama
reklama

TOP

reklama