reklama

Garwolin: Zlikwidowali nielegalny salon gier

Opublikowano: 25 styczeń 2023, 09:36 Kategoria Aktualności
garwolinhazardsalon gierizba skarbowapolicja
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Wspólne działania garwolińskich policjantów z funkcjonariuszami siedleckiego referatu Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego w Warszawie doprowadziły do zamknięcia kolejnego nielegalnego salonu gier hazardowych na terenie powiatu.

Policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją z Komendy Powiatowej Policjij w Garwolinie wraz funkcjonariuszami siedleckiego referatu Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego w Warszawie na terenie Garwolina realizowali wczoraj czynności ukierunkowane na zwalczanie nielegalnego hazardu. W wyniku tego zlikwidowali nielegalny salon gier w jednym z lokali na terenie miasta.

Funkcjonariusze zabezpieczyli trzy automaty do gier o wartości 36 tysięcy złotych oraz środki pieniężne w kwocie około 1 tys. złotych. Przeprowadzone czynności procesowe w postaci przeszukania lokalu, oględzin oraz eksperymentu procesowego wstępnie wykazały, że w miejscu tym urządzane były nielegalne gry hazardowe. Maszyny oraz pieniądze przekazane zostały funkcjonariuszom MUCS, którzy prowadzić będą teraz dalsze postępowanie w tej sprawie.

reklama


Zgodnie z kodeksem karno-skarbowym za organizowanie gier hazardowych wbrew przepisom grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

KPP Garwolin

fot. arch. zdjęcie ilustracyjne


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama
reklama