Plebiscyt Wybierz Sportowca Powiatu Garwolińskiego 2022! >>> więcej

reklama

Garwolin: Zlikwidowali nielegalny salon gier

Opublikowano: 25 styczeń 2023, 09:36 Kategoria Aktualności
garwolinhazardsalon gierizba skarbowapolicja
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Wspólne działania garwolińskich policjantów z funkcjonariuszami siedleckiego referatu Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego w Warszawie doprowadziły do zamknięcia kolejnego nielegalnego salonu gier hazardowych na terenie powiatu.

Policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją z Komendy Powiatowej Policjij w Garwolinie wraz funkcjonariuszami siedleckiego referatu Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego w Warszawie na terenie Garwolina realizowali wczoraj czynności ukierunkowane na zwalczanie nielegalnego hazardu. W wyniku tego zlikwidowali nielegalny salon gier w jednym z lokali na terenie miasta.

Funkcjonariusze zabezpieczyli trzy automaty do gier o wartości 36 tysięcy złotych oraz środki pieniężne w kwocie około 1 tys. złotych. Przeprowadzone czynności procesowe w postaci przeszukania lokalu, oględzin oraz eksperymentu procesowego wstępnie wykazały, że w miejscu tym urządzane były nielegalne gry hazardowe. Maszyny oraz pieniądze przekazane zostały funkcjonariuszom MUCS, którzy prowadzić będą teraz dalsze postępowanie w tej sprawie.

reklama


Zgodnie z kodeksem karno-skarbowym za organizowanie gier hazardowych wbrew przepisom grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

KPP Garwolin

fot. arch. zdjęcie ilustracyjne


Komentarze  

+1 #2 to nie salonbedok 2023-01-25 17:22
To jaskinia.
Cytować
-4 #1 WielmożnyPan 2023-01-25 14:11
A komu ten salon przeszkadzał? Jak ktoś chciał się dać okraść to jego sprawa.. Niedługo zaczną burzyć mosty, żeby nikt nie próbował się zabić.
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież

reklama
reklama

TOP

reklama