reklama
reklama
reklama

Policjanci odzyskali skradziony rower

Opublikowano: 24 listopad 2022, 19:09 Kategoria Aktualności
rowerpolicjakradzież
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Policjanci Wydziału Kryminalnego z Garwolina odzyskali skradziony kilka dni temu rower. Jednoślad po wykonaniu przez funkcjonariuszy niezbędnych czynności wróci do właściciela, a sprawca kradzieży stanie przed sądem. Za popełniony czyn grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

Kilka dni temu policjanci garwolińskiej komendy przyjęli zawiadomienie o kradzieży roweru kross. Jak ustalili funkcjonariusze, właściciel zostawił jednoślad na klatce schodowej bloku na jednym z osiedli w Garwolinie. Kiedy pokrzywdzony zauważył jego brak, o zdarzeniu powiadomiono Policję. Straty oszacowano na kwotę 1000 złotych.

W wyniku policyjnych ustaleń funkcjonariusze zatrzymali sprawcę oraz odzyskali pojazd. Po zakończeniu przez policjantów niezbędnych czynności jednoślad wróci do właściciela. 19-letni sprawca był już karany za przestępstwa przeciwko mieniu. Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 5.

reklama


Policjanci przypominają! Nieskutecznie zabezpieczony rower to łatwy łup dla złodzieja. Rowery kradzione są z klatek schodowych, sprzed sklepów, piwnic, domów, prywatnych posesji czy sprzed domów. Większość zdarzeń, dotyczących kradzieży tych pojazdów ma wspólny mianownik – brak właściwego zabezpieczenia.

KPP Garwolin


Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież

reklama
reklama

TOP

reklama