reklama

Cofał prosto na przejście dla pieszych. 65-latek zapłacił 1500 zł [wideo]

Opublikowano: 14 listopad 2022, 09:51 Kategoria Aktualności
garwolinprzejście dla pieszychmandat
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Policjanci zarejestrowali rażąco niebezpieczne zachowanie kierowcy skody wobec pieszej, przechodzącej przez oznakowane przejście. Wszystko na oczach policji i policyjnej kamery. Chwila nieuwagi była niezwykle groźna dla pieszej i kosztowna dla kierowcy.

Policjanci ruchu drogowego na co dzień wykorzystują do działań radiowozy wyposażone w wideorejestratory. W ostatnich dniach policyjna kamera zarejestrowała niebezpieczną sytuację, do której doszło na ulicy Długiej w Garwolinie. Kierujący skodą włączając się do ruchu cofał swoim pojazdem. Wjechał tyłem na oznakowane przejście dla pieszych, przez które w tym czasie przechodziła kobieta. Kierowca auta nic sobie jednak z tego nie robił i omal nie uderzył w przechodnia. Na szczęście prędkość pojazdu była na tyle niska, że piesza zdołała odskoczyć, by nie doszło do potrącenia. Policjanci zatrzymali do kontroli nieodpowiedzialnego kierowcę. Na 65-latka nałożyli mandat w kwocie 1500 zł i punkty karne.  

Policjanci w trosce o bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu drogowego prowadzą wiele działań kontrolno – prewencyjnych. Nic jednak nie zastąpi zdrowego rozsądku i należytej ostrożności zarówno wśród kierowców jak i samych pieszych.

reklama


KPP Garwolin

 


Komentarze  

-2 #2 NicolaKargul 2022-11-15 09:00
Cytuję Tim:
No faktycznie. :D tu nie bylo zadnego zagrozenia przez prędkość żadną. No juz nie maja co robić. A swoją drogą jakim prawem rejestrują wizerunki osób bez ich zgody?
niedowidzącym, takim jak ty powinno się zabierać prawo jazdy. o ile jeszcze je masz.
Cytować
+4 #1 IdiotyzmTim 2022-11-14 20:36
No faktycznie. :D tu nie bylo zadnego zagrozenia przez prędkość żadną. No juz nie maja co robić. A swoją drogą jakim prawem rejestrują wizerunki osób bez ich zgody?
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież

reklama
reklama

TOP

reklama