reklama
reklama
reklama

Ze strażackiej kroniki

Opublikowano: 22 wrzesień 2022, 07:03 Kategoria Aktualności
kronika strażackastrażPSP
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Kronika Zdarzeń Komendy Powiatowej PSP w Garwolinie zaistniałych od 12 do 18 września.

Zderzenie na S17

13 września. Po godz. 18 do Stanowiska Kierowania KP PSP w Garwolinie wpłynęła informacja, że w Garwolinie na trasie S17 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych, w wyniku czego poszkodowana została jedna osoba. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca oraz usunięciu samochodów z drogi. W akcji trwającej jedną godzinę udział brał jeden zastęp PSP oraz dwa zastępy OSP.

reklama


Wypadek w Jaźwinach

14 września. Po godz. 7 do Stanowiska Kierowania KP PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o zderzeniu dwóch samochodów osobowych w miejscowości Jaźwiny. W wyniku zdarzenia poszkodowana została jedna osoba. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i odłączeniu źródła zasilania w pojazdach. W akcji udział brał jeden zastęp PSP i dwa zastępy OSP.

Kolizja na nadwiślance

15 września. Przed godz. 7 do Stanowiska Kierowania KP PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o zderzeniu dwóch samochodów osobowych na drodze wojewódzkiej nr 801w miejscowości Mariańskie Porzecze. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu źródła zasilania w pojazdach oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy jednej osobie poszkodowanej. W akcji trwającej niespełna dwie godziny udział brał jeden zastęp PSP i dwa zastępy OSP.

Pożar słomy

15 września.  Przed godz. 13 do Stanowiska Kierowania KP PSP w Garwolinie wpłynęła informacja, że na drodze wojewódzkiej nr 801 w miejscowości Samogoszcz na naczepie samochodu ciężarowego zapaliły się baloty słomy. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz podaniu prądów wody na palące się baloty. W akcji trwającej trzy godziny udział brał jeden zastęp PSP oraz pięć zastępów OSP.

Pożar sadzy

16 września. Przed godz. 19 do Stanowiska Kierowania KP PSP w Garwolinie wpłynęła informacja, że w Trojanowie doszło do pożaru sadzy w kominie. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wygaszeniu pieca i podaniu proszku gaśniczego do przewodu kominowego. W akcji trwającej ponad trzy godziny udział brał jeden zastęp PSP oraz jeden zastęp OSP.

Pożar auta

Po godz. 19 do Stanowiska Kierowania KP PSP w Garwolinie wpłynęła informacja, że w Woli Łaskarzewskiej pali się samochód osobowy. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz podaniu jednego prądu wody. W akcji trwającej dwie godziny udział brał jeden zastęp PSP oraz trzy zastępy OSP.

KP PSP Garwolin


Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież

reklama
reklama
reklama