reklama
reklama
reklama

Poszukiwany zatrzymany z amfetaminą

Opublikowano: 21 wrzesień 2022, 06:51 Kategoria Aktualności
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Dzielnicowi z garwolińskiej komendy zatrzymali poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości 32-latka. Wobec mężczyzny Sąd Rejonowy w Garwolinie wydał nakazy doprowadzenia do zakładu karnego w celu odbycia kary pozbawienia wolności. W trakcie czynności policjanci zabezpieczyli amfetaminę, którą miał przy sobie poszukiwany. Zanim mężczyzna trafił do zakładu karnego, usłyszał jeszcze zarzut posiadania narkotyków.

Policjanci skrupulatnie zbierają informacje oraz ustalają i sprawdzają miejsca, gdzie mogą przebywać osoby, które ukrywają się przed wymiarem sprawiedliwości.

W niedzielę dzielnicowi z garwolińskiej komendy na terenie Garwolina zatrzymali poszukiwanego 32-latka. Sąd Rejonowy w Garwolinie wydał wobec niego dwa nakazy doprowadzenia do zakładu karnego. Jeden dotyczył odbycia 182 dni kary więzienia za przestępstwo przeciwko przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, drugi zaś dotyczył 100 dni zastępczej kary pozbawienia wolności za przestępstwo kradzieży. W trakcie czynności okazało się, że 32-latek miał przy sobie narkotyki. W kilku zabezpieczonych przez dzielnicowych woreczkach znajdował się biały proszek. Wstępna analiza narkotesterem wykazała, że znaleziona substancja to amfetamina.

reklama


Poszukiwany 32-latek trafił do policyjnej celi. Zanim został przewieziony do zakładu karnego, usłyszał jeszcze zarzut posiadania narkotyków.

KPP Garwolin


Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież

reklama
reklama
reklama