reklama

Miał przy sobie 20 działek narkotyków

Opublikowano: 19 wrzesień 2022, 13:59 Kategoria Aktualności
narkotykipilawapolicja
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

W ostatnich dniach policjanci z Pilawy zatrzymali 2 mężczyzn, którzy posiadali przy sobie narkotyki. Jeden z nich "wpadł" z amfetaminą ukrytą w odzieży, a drugi na widok radiowozu zachowywał się nerwowo. Obaj zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W nocy z czwartku na piątek minionego tygodnia policjanci Zespołu ds. Prewencji Posterunku Policji w Pilawie pełnili służbę na terenie gminy. W miejscowości Trąbki tuż po północy zwrócili uwagę na mężczyznę, który na jednej z ulic na widok radiowozu zaczął się nerwowo zachowywać. Chwilę później okazało się, co było przyczyną jego zdenerwowania. W trakcie kontroli osobistej 25-letniego mieszkańca gminy Pilawa policjanci znaleźli ponad 20 torebek foliowych z zawartością proszku. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczona substancja to amfetamina i mefedron. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 30 gramów narkotyków.

Noc wcześniej pilawscy policjanci zatrzymali kolejnego mężczyznę z zabronionymi substancjami. Przed godziną 3 w nocy w Pilawie funkcjonariusze podjęli interwencję wobec 31-letniego mieszkańca gminy Garwolin. Mężczyzna miał przy sobie amfetaminę.

reklama


Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Podejrzani usłyszeli już zarzuty. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama
reklama