reklama

17-latka podejrzana o kradzież alkoholu

Opublikowano: 19 wrzesień 2022, 13:11 Kategoria Aktualności
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Policjanci zatrzymali 17- i 22-latakę podejrzane o kradzież w jednym z pilawskich marketów. Kobiety chciały wynieść ze sklepu produkty przemysłowe oraz drogi alkohol nie płacąc za nie. Wartość towarów wyniósł blisko 1 tysiąc zł. Mieszkanki Kozienic usłyszały zarzut kradzieży i kradzieży rozbójniczej. Grozi im kara 5 lat pozbawienia wolności.

Jak ustalili policjanci z Posterunku Policji w Pilawie 17- i 22-letnie mieszkanki Kozienic przyszły do jednego z miejscowych marketów. Wykorzystując nieuwagę personelu kradły różne produkty, chowając je w plecakach. Ich łupem padły m.in. elektronarzędzia pościel, szczoteczki do zębów i drogi alkohol. Tym samym dokonały kradzieży towaru na łączną kwotę blisko 1000 złotych. Kiedy z zapakowanymi plecakami chciały opuścić sklep nie płacąc, zostały ujęte na gorącym uczynku przez pracowników ochrony.  

Policjanci zatrzymali obie kobiety, które trafiły do policyjnego aresztu. Mieszkanki Kozienic usłyszały zarzuty. Nie kwestionowały swojej  winy. Tłumaczyły, że skradziony towar chciały sprzedać, by zarobić na wyjazd za granicę. Grozi im teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

reklama


KPP Garwolin

fot. arch. - zdjęcie ilustracyjne


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama
reklama