reklama
reklama
reklama

Starosta z medalem

Opublikowano: 15 wrzesień 2022, 12:47 Kategoria Aktualności
starostapksmedal
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Decyzją Kapituły Stowarzyszenia Polski PKS Mirosław Walicki - Starosta Powiatu Garwolińskiego został wyróżniony medalem  „Zasłużony dla Transportu Publicznego RP”.  

Medal został wręczony 15 września 2022 r. podczas Forum Transportu 2022 – współczesne wyzwania dla PKS, który odbywa się w Rykach.

- To wielkie wyróżnienie i nobilitacja dla całego Samorządu Powiatu Garwolińskiego, którego wszystkie wysiłki i starania prowadzą do tego, by w naszym regionie transport publiczny nieustannie się rozwijał. Sięgamy po wszelkie możliwe środki, by nasi Mieszkańcy mogli korzystać z Publicznego Transportu Zbiorowego, a sieć linii komunikacyjnych obejmował wszystkie gminy w Powiecie Garwolińskim – mówi starosta.

reklama


Jak dodaje, rozwój transportu to priorytet, dzięki inwestycjom w tym zakresie. Mieszkańcy mogą dotrzeć do pracy, szkoły. To jeden z kluczowych czynników rozwoju społeczno-gospodarczym w powiecie.

mat. pras.

fot. Powiat Garwoliński


Komentarze  

-3 #8 Starosta powiatowyWojtek63 2022-09-18 15:52
Cytuję skończ z hejtem:
[quote name="Ona"jednak są. Czemu chlapiesz anonimowo i nie masz odwagi podać nazwiska? Starosta nie jest anonimowy i bierze odpowiedzialność za to co robi, czas pokaże kto miał rację...Urzędnik państwowy (nawet taki jak jest niski rangą i niski politycznie powiatowy starosta) jest osobą publiczną. Jego nazwisko nie może być tajemnicą. Natomiast tajemnicą może być nazwisko osoby krytykującej.
Takie jest prawo.
Cytować
+2 #7 PKSMariusz 2022-09-16 10:30
Cytuję skończ z hejtem:
Cytuję Ona:
Skad oni maja tyle wazeliny. Ps. Pks kursy likwiduje
Gdyby nie działania i determinacja starosty to PKS juz dawno by u nas nie istniał, dobrze ze za przysłowiowy ryj wziąl co niektórych i i skończyło się kombinowanie. Nawet jak mniej kursów, bo były nierentowne kompletnie to jednak są. Czemu chlapiesz anonimowo i nie masz odwagi podać nazwiska? Starosta nie jest anonimowy i bierze odpowiedzialność za to co robi, czas pokaże kto miał rację...


Replikę całkowicie oderwaną od rzeczywistości pisał pewnie jakiś hejter należący do jedynie słusznej partii.
Cytować
-3 #6 zgłęb faktyskończ z hejtem 2022-09-16 09:23
Cytuję Ona:
Skad oni maja tyle wazeliny. Ps. Pks kursy likwiduje
Gdyby nie działania i determinacja starosty to PKS juz dawno by u nas nie istniał, dobrze ze za przysłowiowy ryj wziąl co niektórych i i skończyło się kombinowanie. Nawet jak mniej kursów, bo były nierentowne kompletnie to jednak są. Czemu chlapiesz anonimowo i nie masz odwagi podać nazwiska? Starosta nie jest anonimowy i bierze odpowiedzialnoś ć za to co robi, czas pokaże kto miał rację...
Cytować
+5 #5 SzokOna 2022-09-16 07:31
Skad oni maja tyle wazeliny. Ps. Pks kursy likwiduje
Cytować
-2 #4 Cztery słonieWojtek63 2022-09-15 16:43
Zdjęcie tytułowe.
Opis zdjęcia nasuwa się automatycznie:

,, Cztery słonie, ,,ZIELONE'' słonie , każdy kokardkę ma na ogonie, (hehehe),
a na kokardce napis ,,wsiowaty''
kochajmy się jak wariaty''
Cytować
-2 #3 Partyjny medal za transportowego trupaWojtek63 2022-09-15 16:10
Cytat:
,,Jak dodaje (sterosta -przypisek własny) rozwój transportu to priorytet, dzięki inwestycjom w tym zakresie...''

I tu następuje NAJWAŻNIEJSZY FRAGMENT propagandowego politycznego BEŁKOTU w/w funkcjonariusza partii politycznej- chłopskiej peesel czyli kontynuatorki, a zarazem kontynuatora komunistycznej partii ZSL :

,,Mieszkańcy mogą dotrzeć do pracy, szkoły. To jeden z kluczowych czynników rozwoju społeczno-gospo darczym w powiecie''

Tymczasem:
https://www.wirtualnygarwolin.pl/aktualnoci/63-aktualnoci/16223-przesuniecia-i-zawieszenia-kursow-w-pks

To ile kasy wpłynęło na konto partyjnego sługusa za taki medal ?
Ile kasy wpłynęło za to, że sztucznie utrzymuje śmierdzące zwłoki jakim jest PKS Garwolin ?
Cytować
+1 #2 dociekliwośćech 2022-09-15 15:22
Cytuję mieszkaniec:
A czy starostwo zamierza opublikować oświadczenia majątkowe ( gminy zrobiły już to dawno ). A gzie można znaleźć protokoły zarządu z 2022 roku.
Zaspokoisz się poprostu dzwoniąc na sekretariat urzędu, nosi cię i boli, oj boli. na rozluźnienie pochyl się i poszukaj igły w stogu siana - dostarczy ci to nowych przemyśleń
Cytować
+1 #1 zarządzaniemieszkaniec 2022-09-15 13:09
A czy starostwo zamierza opublikować oświadczenia majątkowe ( gminy zrobiły już to dawno ). A gzie można znaleźć protokoły zarządu z 2022 roku.
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież

reklama
reklama
reklama