reklama
reklama
reklama

Oddaj głos na "Jedynkę"

Opublikowano: 18 sierpień 2022, 15:20 Kategoria Aktualności
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Jeszcze przez 3 dni można głosować na projekt Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Marii Konopnickiej w Garwolinie. "Nie rzucim ziemi..." - pod takim hasłem będą realizowane działania związane z patronką szkoły, ale najpierw potrzebne są wasze głosy!

Nauczycielki: Małgorzata Karczmarczyk, Anna Kajka i Aneta Białek stworzyły projekt w ramach ogólnopolskiego konkursu „Pro defensione, pro historia – wspieramy oddolne inicjatywy historyczne, patriotyczne i proobronne dla Polski”. Ich projekt „Nie rzucim ziemi…” jest związany z patronką szkoły, Marią Konopnicką. W ramach projektu mają się odbyć m.in. wystawy eksponatów, dokumentów, konkursy wiedzy o historii szkoły i miasta, konkurs recytatorski.

 

reklama


Pierwszy etap zakończył się pomyślnie, projekt przeszedł weryfikację i znalazł się na 18. miejscu. Drugi etap polega na głosowaniu internetowym na stronie pdph.pl/glosowanie/, które będzie trwało do 21 sierpnia, do 23.00. Głosować można codziennie. Udzał w głosowanieu jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji.

garwolin.pl/oprac. am

fot. garwolin.pl


Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież

reklama
reklama
reklama