reklama
reklama
reklama

Szczęśliwy finał poszukiwań 13-latka

Opublikowano: 18 sierpień 2022, 11:24 Kategoria Aktualności
trojanówposzukiwaniapolicja
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Garwolińscy policjanci zorganizowali i przeprowadzili działania poszukiwawcze 13-latka, który poszedł na spacer z psem i przez kilka godzin nie wracał do domu. Wczoraj wieczorem do poszukiwań chłopca zostało zmobilizowanych kilkunastu policjantów. W wyniku działań funkcjonariuszy i członków rodziny nastolatek wrócił bezpiecznie do domu.

Wczoraj wieczorem matka 13-latka powiadomiła Policję w Garwolinie, że w Mościskach (gm. Trojanów) zaginął jej syn. Z przekazanych przez kobietę informacji wynikało, że chłopiec około 16 wyszedł z domu z psem. Ponieważ od kilku godzin nie wracał i nie było z nim żadnego kontaktu, przestraszona poinformowała o wszystkim funkcjonariuszy. Zgłoszenie było niepokojące, ponieważ wynikało z niego, że 13-latek na co dzień mieszka w innym województwie i mógł się zgubić. Dodatkowo z uzyskanych przez policjantów informacji wynikało, że zachodziła obawa o stan jego zdrowia.

Policjanci natychmiast po przyjęciu zgłoszenia przystąpili do działania. Dyżurny garwolińskiej komendy bardzo szybko zorganizował akcję poszukiwawczą, do której zaangażowane zostały zwiększone siły. Policjanci wytypowali rejon poszukiwań, skontrolowali drogi, którymi 13-latek mógł się poruszać, opatrolowali okolicę. W wyniku podjętych działań 13-latek został odnaleziony przez członków rodziny i policjantów z posterunku w Sobolewie około 2 km od domu. Funkcjonariusze upewnili się, że chłopiec nie wymaga opieki medycznej, a następnie przekazali go pod opiekę mamie.

reklama


KPP Garwolin

fot. arch. - zdjęcie ilustracyjne


Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież

reklama
reklama
reklama