reklama
reklama
reklama

„Totalne remonty Szelągowskiej” w naszym powiecie

Opublikowano: 03 sierpień 2022, 12:38 Kategoria Aktualności
wilgatotalne remonty szelągowskiejtvngarwolin
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Jeden z odcinków jesiennej serii programu TVN „Totalne remonty Szelągowskiej” jest nagrywany w powiecie garwolińskim. Znana projektantka wnętrz pomoże rodzinie z Wilgi.

Program TVN doczekał się czterech sezonów. Zdjęcia do jednego z odcinków piątej serii rozpoczęły się dzisiaj w Garwolinie. W Restauracji Diavolla ekipa nagrywała tzw. niespodziankę, czyli reakcję bohaterów programu na udział w programie.

Dorota Szelągowska poznała dzisiaj Martę i Sebastiana z Wilgi. Pani Marta opiekuje się dwójką dzieci siostry bohaterki, która na początku roku nagle zmarła. Rodzina stworzyła nowy dom dla niespełna 14-letniego Jakuba, który urodził się z dziecięcym porażeniem mózgowym i padaczką. Dzisiaj na planie programu nie zabrakło znajomych i rodziny bohaterów, którzy zgłosili mieszkańców Wilgi do programu.

reklama


W „Totalnych remontach Szelągowskiej” poddaje zmianie domy i mieszkania osób wyjątkowych, z wielkim sercem, wrażliwych i otwartych na innych. Finał remontów rodziny z Wilgi odbędzie się w przyszłym tygodniu, a efekty prac w telewizji będzie można oglądać w jesiennej ramówce TVN.

łk


Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież

reklama
reklama

TOP

reklama