reklama
reklama
reklama

Jesteś w ciąży? Zgłoś się do bezpłatnego projektu profilaktycznego

Opublikowano: 08 lipiec 2022, 08:04 Kategoria Aktualności
ciążaktggarwolinszpital
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Powiat Garwoliński i Samorządy Gminne sfinansowały nowy program profilaktyczny dla kobiet w ciąży. Program zadba o zdrowie ciężarnych i ich nienarodzonych dzieci, w warunkach domowych. 

Za pomocą telemedycznego KTG Carebits ciężarna samodzielnie może wykonywać w domu badania dobrostanu płodu, przy zachowaniu klinicznej jakości badania. Ponadto całodobowa opieka Centrum Monitoringu Położniczego na bieżąco autoryzuje wszystkie badania pacjentek jak również pozostaje do ich dyspozycji, udzielając porad lekarskich. Bardzo ważne jest że liczba zapisów jest nieograniczona.

Usługa przeznaczona jest dla kobiet ciężarnych, po 30 tygodniu w ciąży pojedynczej. Jest to szczególnie ważne w przypadku bezpiecznego prowadzenia ciąży tzw. średniego ryzyka (ciąże cukrzycowe, z nadciśnieniem tętniczym, in vitro, po 35 roku życia) ale również ciąż fizjologicznych. W ramach usługi przewidujemy 300 bezpłatnych abonamentów dla ciężarnych z Powiatu.

Jak się zgłosić?

reklama


Kobiety w ciąży mogą się zgłaszać telefonicznie do SPZOZ Garwolin pod nr telefonu 727 797 140, (25) 684 -46-42 lub wysyłając zgłoszenie na email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Po weryfikacji ciężarna otrzyma kod dostępu do rejestracji na stronie Carebits. W ciągu kilku dni urządzenie KTG zostanie dostarczone pod wskazany adres.

Jak to działa?

  1. Ciężarna otrzymuje urządzenie na wskazany adres.
  2. Zgodnie z instrukcją przeprowadza zapisy KTG. 
  3. Wynik wykonanego badania jest analizowany przez najnowocześniejsze algorytmy by następnie trafić w ręce personelu medycznego, który po dodatkowej analizie dokonuje autoryzacji badania.
  4. Wynik jest dostępny po ok 15 minutach od zakończenia badania.
  5. Wynik badania jest przesyłany równocześnie do pacjentki jak również do lekarza prowadzącego lub położnej.
  6. W przypadku wykrycia nieprawidłowości, pacjentka natychmiastowo jest kierowana do najbliższego szpitala.

 projektplakat

Tekst płatny 


reklama
reklama

TOP

reklama