Bo nie mieli co robić?

Opublikowano: 04 kwiecień 2011, 16:14 Kategoria Aktualności
wandalizmpolicja

Policjanci zatrzymali trzech młodych mężczyzn, którzy mogą mieć związek z uszkodzeniem mienia wzdłuż głównej drogi biegnącej przez miasto. Funkcjonariusze sprawdzają okoliczności tego zdarzenia.

Powyrywane znaki drogowe, rozbita szyba na przystanku autobusowym, wyjęte kolorowe szkło z semafora sygnalizatora świetlnego - to finał sobotnio-niedzielnych zabaw młodzieży na jednej z ulic Garwolina.

 

- W niedzielę około godziny 2-ej nad ranem policjanci patrolujący teren miasta zauważyli na Al. Legionów trzech młodych mężczyzn, którzy dziwnie się zachowywali na widok funkcjonariuszy. Wcześniej dyżurny komendy Policji odebrał zgłoszenie dotyczące niszczenia mienia na tej ulicy przez trzech mężczyzn – relacjonuje asp. szt. Leszek Wielgosz, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Funkcjonariusze wylegitymowali mężczyzn. Byli to 17-letni mieszkańcy powiatu garwolińskiego, wszyscy znajdowali się w stanie nietrzeźwości. Żaden z nich nie przyznawał się do niszczenia mienia wzdłuż drogi.

- Wszelkie okoliczności tego nocnego zdarzenia oraz możliwy związek ww osób z niszczeniem mienia będą ustalać w prowadzonym postępowaniu policjanci z garwolińskiej komendy Policji – dodaje rzecznik.

opr. łk

Komentarze  

+3 #3 Wandalewojtek 2011-04-05 10:28
Dopóki nie będzie wysokich kar dla wandalów, nic się nie zmieni . Poza tym ich twarze powinny być ujawnione mieszkańcom , np. na portalach, z dopiskiem - "to oni niszczą nasze miasto" .
Cytować
+2 #2 Cała polska czyta dzieciomAnonim 2011-04-04 20:27
Cytuję ja:
Ej na egarwolin jest że to informacja z policji a tu nie ma... czemu ??


a to co ? Może ten cytat świadczy o tym, że info jest z pogotowia? "relacjonuje asp. szt. Leszek Wielgosz, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie."
Cytować
-2 #1 onja 2011-04-04 19:21
Ej na egarwolin jest że to informacja z policji a tu nie ma... czemu ??
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież