reklama
reklama
reklama

Garwolin bez kiosku Ruchu

Opublikowano: 24 czerwiec 2022, 08:51 Kategoria Aktualności
garwolinkioskruch
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Z mapy Garwolina zniknął właśnie ostatni kiosk Ruchu. – Gdzie teraz będę kupować gazetę? – pyta jedna z naszych czytelniczek.

Charakterystyczne zielone budki w ostatnich latach sukcesywnie znikają z ulic miasta. Kioski przestały funkcjonować m.in. przy dawnym budynku urzędu pracy, przy os. Kościuszki, na ul. Senatorskiej, na rogu Wiejskiej i al. Legionów czy Żwirki i Wigury.

W ostatnich tygodniach zamknięty został kiosk przy remontowanym Skwerze Solidarności. – Zaproponowaliśmy nową lokalizację przy ul. Senatorskiej, ale ostatecznie właściciel nie był zainteresowany – wyjaśnia zastępca burmistrza Garwolina Albert Baran.

reklama


– Gdzie teraz będę kupować gazetę? – pyta jedna z naszych czytelniczek, która zaznacza, że codzienna wizyta po gazetę była także okazją do sympatycznej rozmowy ze sprzedawcą z kiosku.

łk


Komentarze  

+2 #1 Zmieniło sięWojtek63 2022-06-26 11:54
Czas biegnie nieubłaganie i nie daje szans przyzwyczajenio m, stereotypom i przyjętym standardom.

Zostaje tylko wspomnienie i nostalgia.

Przecież teraz gazetę (a są jeszcze gazety w formie papierowej?), batonik, książkę , zabawkę i płyn do mycia naczyń oraz produkty olsztyńskiego Stomilu, czyli prezerwatywy Eros można kupić na poczcie, w aptece lub w parafialnym sklepiku.
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież

reklama
reklama

TOP

reklama