Przetarcie przed maturą z WOS

Opublikowano: 23 marzec 2012, 14:23 Kategoria Aktualności
miętneolimpiadaplpwos

Paulina Zając z Liceum Ogólnokształcącego im. Joachima Lelewela w Żelechowie wygrała Powiatową Ligę Przedmiotową Szkół Ponadgimnazjalnych z wiedzy o społeczeństwie.

Kolejny etap konkursów przedmiotowych, zapoczątkowany we wtorek, odbył się dzisiaj w Zespole Szkół Rolniczych w Miętnem. Na blisko 20 uczestników czekały pytania dotyczące ustroju Rzeczpospolitej Polskiej. Licealiści musieli wykazać się m.in. znajomością procesu legislacyjnego i struktur administracji samorządowej. Pytania dotyczyły także takich pojęć jak expose czy interpelacja poselska.

 

- Macie dużą wiedzę i umiejętności. Brakuje wam jednak precyzji w odpowiedziach. Chyba przeszkadza wam w tym język smsów – komentowała wyniki odpowiedzialna za dzisiejszy konkurs Joanna Ostrowska, nauczycielka ZSR w Miętnem.

Najlepiej z testem poradziła sobie Paulina Zając (LO im. Joachima Lelewela w Żelechowie). Drugie miejsce zajęła Justyna Gałkowska (ZSP nr 1 w Garwolinie), a trzecie Anna Krogulec (LO im. marszałka Józefa Piłsudskiego w Garwolinie). Najlepsi otrzymali nagrody książkowe wręczane przez dyrektor Powiatowego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli Grażynę Witak-Wcisło, sekretarza starostwa powiatowego Jerzego Piesio i wicedyrektora ZSR Sławomira Poświatę. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy za udział w konkursie.

łk

 

Komentarze  

+6 #3 Gdzie jesteś kotku :*Amor 2012-03-24 19:32
Adaś na ostatnim zdjęciu wygląda jakby wypatrywał swojej luby xD
Cytować
+5 #2 ale autorytet!!!maks 2012-03-24 18:10
ten sekretarz z powiatu to co za autorytet dla młodych ludzi, afera za aferą, zero taktu i zaglądanie do butelek z "ognistą wodą", wstyd dla osób które go delegował!
Cytować
+4 #1 BEZ KOPNIAKÓWZYCIEK 2012-03-23 16:55
A jerzyk P to nikogo nie kopał,moze zabrakło napoju do kopania
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież