reklama
reklama
reklama

Złote Gody w Dąbrowie

Opublikowano: 27 maj 2022, 10:23 Kategoria Aktualności
złote godydąbrowagmina łaskarzew
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

W świetlicy wiejskiej w Dąbrowie (gm. Łaskarzew) odbyła się uroczystość wręczenia medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

W gronie tegorocznych jubilatów znaleźli się: Danuta i Stanisław Balasowie ze Starego Pilczyna, Elżbieta i Henryk Boratyńscy z Izdebna, Teresa i Jan Głodek z Ksawerynowa, Elżbieta i Marian Gromadzcy z Izdebna Kolonii, Kazimiera i Wiesław Liszewscy z Uścieńca, Zofia i Janusz Lubaccy z Kacprówka, Elżbieta i Jan Pytlarczykowie z Nowego Pilczyna.

- Drodzy jubilaci jesteście symbolem trwałości małżeństwa i rodziny. Wasze wspólnie spędzone lata to symbol miłości, wzajemnego zrozumienia oraz przykład dla młodych pokoleń – mówił wójt gminy Marian Janisiewicz. – Medale to podziękowanie za zgodność pożycia małżeńskiego, za trud pracy, za wyrzeczenia dla dobra swoich rodzin, za nieprzespane noce, za cierpienie, za łzy i radość płynącą z życia rodzinnego – kontynuował. Włodarz szczególne życzenia skierował do państwa Władysławy i Stanisława Długoszów z Izdebna Kolonii, którzy w tym roku obchodzą 60. rocznicę ślubu, czyli Diamentowe Gody.

reklama


Gratulacje jubilatom składali także goście. Wśród nich byli m.in. senator Maria Koc, dyrektor siedleckiej delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego Anna Kaszuba, wicestarosta powiatu Marek Ziędalski, przewodniczący rady powiatu Waldemar Trzaskowski,  przewodniczący rady gminy Jerzy Błachnio, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Łaskarzewie Magdalena Wojdyga.

W trakcie uroczystości nie zabrakło występu artystycznego Klubu Senior+ Gminy Łaskarzew oraz tortu.

red.

fot. KSO


Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież

reklama
reklama

TOP

reklama