reklama
reklama
reklama

Bezpłatna pomoc psychologiczna i psychoterapeutyczna

Opublikowano: 25 maj 2022, 08:48 Kategoria Aktualności
michałówkagmina garwolinpomoc
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

W Michałówce (gm. Garwolin) działa Ośrodek Środowiskowej Pomocy Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży I stopnia referencyjności. Wszelkie świadczenia realizowane są nieodpłatnie, w ramach NFZ.

Ośrodek zlokalizowany jest w Michałówce - naprzeciwko szkoły podstawowej.

Posiadamy szerokie grono wykwalifikowanych specjalistów, którzy świadczą pomoc psychologiczną osobom do 21 roku życia. W swoim zespole mamy terapeutów środowiskowych, psychologów oraz psychoterapeutów, przez co jesteśmy w stanie interdyscyplinarnie spojrzeć na problemy, z jakim zgłaszają się do nas rodzice oraz dzieci.

reklama


Wszelkie świadczenia realizowane są nieodpłatnie, w ramach NFZ. Aby otrzymać pomoc, nie jest wymagane skierowanie, wystarczy że osoby skontaktują się telefoniczne z naszą recepcją celem umówienia wizyty bądź zrobią to poprzez stronę internetową, www.psychologija.pl

Nasz ośrodek skierowany jest nie tylko dla dzieci oraz młodzieży, ale także rodziców, którzy jako pierwsi dostrzegają niepokojące zachowania dziecka i to oni są w stanie na pierwszym etapie dostrzec trudności z jakimi borykają się ich dzieci.

Nasz ośrodek świadczy usługi od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 21:00 - w zależności od godzin pracy specjalistów. Recepcja telefoniczna jest czynna w dni powszednie od 08:00 - 19:00. Telefon: 737 848 949.

mat. pras.


Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież

reklama
reklama

TOP

reklama