reklama
reklama
reklama

Złote Gody w Łaskarzewie

Opublikowano: 11 maj 2022, 13:03 Kategoria Aktualności
złote godyłaskarzew
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Dziewięć par małżeńskich z Łaskarzewa świętowało jubileusz Złotych Godów. Wręczenie medali za długoletnie pożycie odbyło się w poniedziałek.

W gronie jubilatów, którzy w 2021 roku świętowali 50. rocznicę ślubu, byli:  Barbara i Ryszard Brzostowscy, Barbara i Zygmunt Guzewiczowie, Marianna i Jerzy Józwiccy, Zofia i Henryk Józwiccy, Maria i Tadeusz Jóźwiccy, Teodora i Mieczysław Józwiccy, Barbara i Sylwester Luśnia, Krystyna i Franciszek Pieckowie, Elżbieta i Waldemar Zdunkowie.

W poniedziałek odbyła się uroczystość wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie. Były tort, życzenia, kwiaty, upominki, część artystyczna, zdjęcia i okolicznościowe przemówienia a także rozmowy przy wspólnym stole. W spotkaniu wzięli udział wicewojewoda mazowiecki Sylwester Dąbrowski, kierownik Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Siedlcach Anna Kaszuba, poseł Grzegorz Woźniak, wicestarosta Marek Ziędalski, przewodniczący rady powiatu Waldemar Trzaskowski, przewodniczący rady miasta Leszek Bożek, burmistrz Miasta Anna Laskowska, kierownik USC Magdalena Wojdyga, skarbnik miasta Kamila Gąska, sekretarz miasta Henryk Dąbrowski.

reklama


UM Łaskarzew, opr. red.


Komentarze  

+1 #1 Wzorowa organizacjaJanko muzykant 2022-05-11 14:15
Nikt w artykule nie wspomniał o gospodarzach uroczystości, szkole nr 2. Jak obserwuje w mediach, to uroczystości przygotowane przez wspaniałe grono pedagogów przez super uczniów tej placówki. Tak na marginesie to poseł ożył
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież

reklama
reklama

TOP

reklama