reklama

Stracili prawo jazdy za prędkość i alkohol

Opublikowano: 25 styczeń 2021, 13:52 Kategoria Aktualności
policjaKPP Garwolinkronika policyjna
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Nowoczesny sprzęt w rękach policjantów to skuteczne połączenie służące do walki z piratami drogowymi. W ostatnim tygodniu policjanci zatrzymali prawa jazdy kierowcom, którzy jechali zbyt szybko albo prowadzili samochód pod wpływem alkoholu.

Podczas tygodniowej akcji policjanci mazowieckiej grupy "Speed", która działała na terenie powiatu garwolińskiego skontrolowali 65 pojazdów. Nałożyli na kierujących 46 mandatów karnych za przekroczenie prędkości. Mundurowi zatrzymali 4 uprawnienia do kierowania pojazdami - 2 za kierowanie w stanie nietrzeźwości i 2 za przekroczenie prędkości w terenie zabodowanym oraz 6 dowodów restracyjnych.

 

reklama


Pijani za kierownicą

19 stycznia w Garwolinie 33-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego kierował samochodem marki Toyota, znajdując się w stanie nietrzeźwości ? wynoszącym ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

20 stycznia w Wildze 49-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego kierował samochodem marki Toyota, mając blisko 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Wildze.

22 stycznia w Trojanowie 27-latek powiatu łukowskiego kierował mazdą, nie stosując się wydanej decyzji administracyjnej o cofnięciu uprawnień. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Trojanowie.

Tego samgo dnia w Żelechowie 26-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego kierował vw, nie stosując się wyroku sądowego ? zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Żelechowie.

23 stycznia w Garwolinie 41-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego kierował samochodem marki VW, znajdując się w stanie nietrzeźwości ? wynoszącym blisko 0,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

24 stycznia w Reducinie 40-letni obywatel Ukrainy kierował samochodem marki Seat, znajdując się w stanie nietrzeźwości (pobrano krew do badań). Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym, policjanci zatrzymali uprawnienia na trzy miesiące dwóm kierowcom.

KPP Garwolin/oprac. red.

fot. ilu


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama
reklama