Z policyjnej kroniki

Opublikowano: 30 styczeń 2012, 09:12 Kategoria Aktualności
KPP Garwolinpolicjakronika

Kronika zdarzeń z terenu powiatu garwolińskiego od 23 do 29 stycznia

Jest impreza

W okresie od 23 do 26 stycznia nieznani sprawcy włamali się domku na terenie ogródków działkowych w Trąbkach, skąd ukradli radio ze wzmacniaczem i dwie kolumny głośnikowe. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z posterunku w Pilawie.

Rowerzystom mróz niestraszny

Szczególnie tym na podwójnym gazie. 24 stycznia w miejscowości Niesadna (gm. Pilawa) policjanci zatrzymali na drodze publicznej nietrzeźwego rowerzystę. 23-letni mężczyzna miał ponad trzy promile alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze ustalili również, iż nie stosował się on do orzeczonego przez sąd zakazu kierowania rowerami. Wczoraj kolejny nietrzeźwy rowerzysta, który nie wystraszył się silnych mrozów zatrzymany został na drodze publicznej w Mrokowie (gm. Trojanów). Badanie stanu trzeźwości przeprowadzone u 23-letniego mężczyzny wykazało ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z posterunku w Trojanowie.

Atak na opla

W Lipówkach (gm. Pilawa) w nocy z 23 na 24 stycznia nieznany sprawca, tłukąc szybę oraz rysując lakier na nadwoziu, uszkodził zaparkowanego opla. Pokrzywdzona wartość strat oszacowała wstępnie na około 3 tys. zł. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z posterunku w Pilawie.

KPP Garwolin/oprac. jd

 

 

 

Komentarze  

+3 #3 Do Okiem moimNie-Cywil 2012-01-31 11:47
Zapytaj w Sądzie jak to się stało. Chłopaki z PP Pilawa robią co mogą, Sąd w wyrokach stosuje pouczenia lub nagany lub odstępuje od karania tych zakutych dresiarskich łbów z tej gminy, stąd rodzi się jeszcze większe rozzuchwalenie i patologia. Tępe dresiki nie przyjmują mandatów bo przed Sadem taki się popłacze, że biedny, bezrobotny, nie ma dochodu - Sąd poucza, jak by była kara, jej nieuchronność i egzekucja kary to by był porządek.
Cytować
-2 #2 Okiem moim...Janusz 2012-01-30 17:05
Niesadna gmina Pilawa
Lipówki gmina Pilawa
Moim skromnym zdaniem miasto Pilawa i jej gmina to kloaka naszego powiatu. Ściek którym płynie patologia i bezrobocie.
Jak to się stało, że to właśnie tam ulokowali się tego typu ludzie?
Cytować
+1 #1 a gdzie??Mirek 2012-01-30 11:07
a gdzie napad z przebranymi policjantami??
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież