24-letni diler w areszcie

Opublikowano: 24 marzec 2020, 08:12 Kategoria Aktualności
narkotykidilerpolicjagarwolin

Zatrzymany przez garwolińskich policjantów 24-letni mężczyzna podejrzany o narkotykową działalność trafił na trzy miesiące do aresztu. Stróże prawa zabezpieczyli u niego znaczne ilości środków odurzających, które nie trafią już do odbiorców. Mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Policjanci nadal pracują nad sprawą i nie wykluczają dalszych zatrzymań.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie zatrzymali w piątek mężczyznę podejrzanego o posiadanie i udzielanie innym osobom środków odurzających. Mężczyzna posiadał łącznie ponad 200 gramów amfetaminy i marihuany. W związku z popełnieniem przestępstw z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii zatrzymany 24-latek trafił do policyjnego aresztu.

Prokurator przedstawił mężczyźnie zarzuty posiadania znacznych ilości środków odurzających oraz udzielania ich innym osobom. Komendant Powiatowy Policji w Garwolinie wnioskował do prokuratury o zastosowanie wobec mieszkańca Garwolina tymczasowego aresztowania. Zaakceptowany przez prokuratora wniosek rozpatrzył garwoliński sąd, który w poniedziałek zdecydował o trzymiesięcznym areszcie dla mężczyzny. Za narkotykowy biznes grozi mu teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

Zajmujący się sprawą policjanci ustalają teraz kolejne fakty oraz inne osoby będące klientami podejrzanego i nie wykluczają kolejnych zatrzymań.

KPP

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież