Na fałszywą receptę próbował kupić lek narkotyczny

Opublikowano: 23 marzec 2020, 09:35 Kategoria Aktualności
aptekalekoszustwopolicjagarwolinnarkotyki

Garwolińscy policjanci prowadzącą postępowanie w sprawie podejrzenia wykorzystania sfałszowanej recepty na lek narkotyczny.

Policjanci w tej sprawie interweniowali w piątek w aptece przy ul. Nadwodnej. Rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji nie ujawnia szczegółów. Potwierdza jedynie nasze informacje o próbie kupna leków narkotycznych na podstawie fałszywej recepty.

Według naszych ustaleń, młody mężczyzna próbował kupić w aptece lek narkotyczny oparty na opioidach, mający silne działanie przeciwbólowe. Podejrzenie farmaceutów miała wzbudzić wysoka dawka przepisana na recepcie. Pracownicy apteki skojarzyli sytuację z niedawnym komunikatem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego, z którego wynikało, że na rynku mogą pojawiać się fałszywe recepty na leki narkotyczne.

łk

fot. arch. – zdjęcie ilustracyjne

Komentarze  

+2 #3 13 2020-03-24 17:45
Cytuję pacjent:
A może warto by zapytać personelu jak zabezpieczony jest szpital w środki ochrony osobistej , bo jak dochodzą informacje to jest źle, maseczki mają szyć wolontariuszki,a dyrektor na dyżurze w pogotowiu zadowolony ,że mu dostarczają jedzenie.

a co będziesz korzystał z tego szpitala? no chyba raczej nie.
Cytować
+4 #2 opiniaKierowca 2020-03-23 17:38
Dajcie sobie spokój z tą apteką dobrze wam radzę .Każda inna aby nie ta .Dopiero przy płaceniu wychodzi żę jedno tanie ,drugie tanie a trzecie tak drogie że wychodzi drożej niż w innych .
Cytować
+6 #1 epidemiapacjent 2020-03-23 12:11
A może warto by zapytać personelu jak zabezpieczony jest szpital w środki ochrony osobistej , bo jak dochodzą informacje to jest źle, maseczki mają szyć wolontariuszki, a dyrektor na dyżurze w pogotowiu zadowolony ,że mu dostarczają jedzenie.
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież