reklama

#NieKłamMedyka w Garwolinie. Ratownicy proszą o... szczerość

Opublikowano: 18 marzec 2020, 09:55 Kategoria Aktualności
koronawiruspogotowieszpitalgarwolinniekłammedyka
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Garwolińskie pogotowie ratunkowe włączyło się w ogólnopolską akcję #NieKłamMedyka. Jej celem jest uświadomienie pacjentów, którzy wzywają pomoc, aby poinformowali o możliwym kontakcie z osobą zagrożoną koronawirusem.

?SP ZOZ Garwolin również dołącza się do Ogólnopolskiej akcji #NieKłamMedyka Ale nasza prośbę kierujemy do Was Szanowni Państwo, abyście mówili o wszystkich objawach pandemii, ponieważ im więcej medyków będzie zdrowych, tym szybciej pomożemy Wam? ? napisał na facebooku jeden z garwolińskich ratowników Łukasz Świesiulski.

W akcji #NieKłamMedyka chodzi o to, aby uświadomić pacjentów, którzy wzywają pomoc. Zdarzają się przypadki, kiedy dopiero po przewiezieniu do szpitala, chory sugeruję, że jego objawy mogą wskazywać na koronawirusa. Wtedy cała załoga karetki jest poddawana kwarantannie, a ambulans dezynfekcji. To oznacza wyłączenie załogi z niesienia pomocy.

reklama


łk

fot. Ł. Świeisulski

Aktualizacja, 19 marca, godz. 20.50. W związku ze zgłoszeniami naruszenia regulaminu, komentarze pod tekstem zostały usunięte, a możliwość dodawania nowych wyłączona. Rekacja. {jcomments off}


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama