Pobili go i rozebrali do naga

Opublikowano: 18 luty 2020, 13:35 Kategoria Aktualności
pkspobiciegarwolinrozbój

Szybka interwencja garwolińskich policjantów doprowadziła do zatrzymania dwóch mężczyzn podejrzanych o rozbój. Napastnicy najpierw wybili szybę na terenie dworca PKS w Garwolinie, a następnie zabrali napotkanemu mężczyźnie wszystkie rzeczy które posiadał. Teraz za to przestępstwo grozi im kara pozbawienia wolności nawet do 12 lat.

W niedzielę oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie otrzymał nietypowe zgłoszenie. Nad sprawą zaczęli pracować policjanci, którzy ustalali szczegóły zdarzenia. Policjanci pracując nad sprawą odtworzyli prawdopodobny przebieg zdarzenia, a także ustalili dane osób, które tamtego dnia dopuściły się tego czynu. 

Napastnicy w wieku 34-lat przytrzymywali i bili po całym ciele pokrzywdzonego mężczyznę, a następnie dokonali kradzieży jego biżuterii oraz całego ubrania w którym przebywał.

Sprawcy trafili do policyjnego aresztu. Czynności w tej sprawie trwają. Po przedstawieniu im zarzutów i przesłuchaniu, prokurator wnioskował do sądu o ich tymczasowy areszt. Sąd po zapoznaniu się z materiałami sprawy przychylił się do wniosku i aresztował sprawców. Grozi im kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

KPP Garwolin

fot. arch. – zdjęcie ilustracyjne

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież