Z policyjnej kroniki

Opublikowano: 27 styczeń 2020, 13:59 Kategoria Aktualności
KPP Garwolinkronika policyjnapolicja

Kronika zdarzeń kryminalnych Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie zaistniałych od 20 do 26 stycznia

W minionym tygodniu policjanci z powiatu garwolińskiego przeprowadzili 193 interwencje, odnotowali 2 wypadki i 16 kolizji drogowych.

Oszustwa w sieci

20 stycznia mieszkanka gminy Łaskarzew złożyła zawiadomienie, że na jednym z portali społecznościowych zakupiła kosmetyki i do czasu złożenia zawiadomienia nie otrzymała zakupionego towaru. Kobieta oszacowała straty na kwotę ponad 150 złotych. Do podobnego oszustwa doszło kilka dni później. 23 stycznia 25-letni mieszkaniec gminy Łaskarzew złożył zawiadomienie, że na jednym z portali społecznościowych zakupił części do e-papierosa i do czasu złożenia zawiadomienia także nie otrzymał zakupionego towaru. Mężczyzna oszacował straty na kwotę ponad 150 złotych. Postępowania w tych sprawach prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Łaskarzewie.

 

Włamanie na konto i próba BLIK oszustwa

21 stycznia 18-lenia mieszkanka Garwolina złożyła zawiadomienie, że na jednym z portali społecznościowych nieznana osoba podszyła się pod jej tożsamość i usiłowała wyłudzić kody BLIK. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Skradziona honda

23 stycznia w Nowym Pilczynie nieznani sprawcy, z terenu nieogrodzonej posesji, dokonali kradzieży pojazdu marki Honda CRV z 2010 roku, koloru srebrnego. Ustaleniami w tej sprawie zajęli się policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Domek w górach, którego nie było

23 stycznia 21-letni mieszkaniec gminy Garwolin złożył zawiadomienie, że na jednym z portali społecznościowych wpłacił zaliczkę na wynajem domku w górach, którego nie było. Mężczyzna oszacował straty na kwotę 400 złotych. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Garwolina.

KPP Garwolin/oprac. jd

 

 

 

Komentarze  

+5 #1 sami sie daja robic w koniakoby 2020-01-28 17:41
głupich sie nie sieje sami sie rodza
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież