Zabrali cztery prawka. Za alkohol i prędkość

Opublikowano: 27 styczeń 2020, 12:17 Kategoria Aktualności
alkoholpolicjaprędkość

Nowoczesny sprzęt w rękach policjantów to skuteczne połączenie, służące do walki z piratami drogowymi. Podczas ubiegłego tygodnia na terenie powiatu garwolińskiego policjanci zatrzymali cztery prawa jazdy.

22 stycznia w Miastkowie Kościelnym 28-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki VW, znajdując się w stanie po użyciu – wynoszącym ponad 0,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

23 stycznia także w Miastkowie Kościelnym 58-letni mieszkaniec Żelechowa, kierował samochodem marki Ford, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

25 stycznia w Borowiu 44-letni mieszkaniec Mińska Mazowieckiego, kierował samochodem marki Skoda, znajdując się w stanie po użyciu– wynoszącym blisko 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

25 stycznia w Gończycach (gm. Sobolew) 33-letnia mieszkanka powiatu garwolińskiego, kierowała samochodem marki Peugeot, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym 1,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Kobieta nie posiadała uprawnień do kierowania pojazdami.

Za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym dwie  osoby straciło prawo jazdy. W tych przypadkach kontrole drogowe zakończyły się nie tylko mandatami i punktami karnymi, ale również utratą prawa jazdy na trzy miesiące.

KPP Garwolin, opr. red.

fot. arch.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież