Ze strażackiej kroniki

Opublikowano: 14 styczeń 2020, 11:11 Kategoria Aktualności
kronika strażacka

Kronika Zdarzeń Komendy Powiatowej PSP w Garwolinie zaistniałych od 7 do 12 stycznia.

 

Zdarzenie drogowe w Garwolinie

8 stycznia. Przed godz. 15 do Stanowiska Kierowania KP PSP wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym w miejscowości Garwolin, w którym uczestniczyły dwa samochody. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia , odłączeniu zasilania w pojazdach oraz sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych. W akcji trwającej ponad godzinę udział brały dwa zastępy OSP.

Pożar rozdzielnicy przyłącza energetycznego w Hucie Żelechowskiej

9 stycznia. Około godz. 20 w miejscowości Huta Żelechowska miał miejsce pożar rozdzielnicy przyłącza energetycznego, umieszczonej na ścianie drewnianego budynku mieszkalnego. Ponad godzinne działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i podaniu prądu proszku z gaśnicy. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia Pogotowia Energetycznego i odłączenia zasilania, dogaszono zarzewia. W działaniach brały udział cztery zastępy.

Zdarzenie drogowe w Woli Rębkowskiej.

11 stycznia. Po godz. 10 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym na skrzyżowaniu dróg DK 76 i DW 810 w miejscowości Wola Rębkowska, w którym uczestniczyły dwa samochody: ciężarowy i osobowy. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania w pojazdach oraz sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych. W wyniku zdarzenia poszkodowana została jedna osoba. W akcji trwającej jedną godzinę udział brały jeden zastęp PSP i dwa zastępy OSP.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież

Zobacz także