Z policyjnej kroniki

Opublikowano: 13 styczeń 2020, 12:07 Kategoria Aktualności
policjakronika policyjnaKPP Garwolin

Kronika zdarzeń kryminalnych Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie 06-12 stycznia 2020 r.

Włamanie do garażu

6 stycznia w Głoskowie (gm. Borowie) Nieznany sprawca włamał się do niezamieszkałego budynku oraz garażu blaszanego. Sprawca dokonał kradzieży dwóch kompletów kół samochodowych, odtwarzacza DVD oraz kasku motocyklowego. Pokrzywdzona oszacowała straty na kwotę 2500 złotych. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Oszukani w internecie

10 stycznia mieszkaniec Garwolina złożył zawiadomienie, że na jednym z portali społecznościowych zakupił telefon komórkowy i do czasu złożenia zawiadomienia nie otrzymał zakupionego towaru. Kontakt ze sprzedającym się urwał.  Mężczyzna oszacował straty na kwotę blisko 1300 złotych. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Tego samego dnia mieszkaniec Miętnego złożył zawiadomienie, że na jednym z portali społecznościowych zakupił grę z dwoma padami i do czasu złożenia zawiadomienia nie otrzymał zakupionego towaru. Kontakt ze sprzedającym się urwał.  Mężczyzna oszacował straty na kwotę 500 złotych. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Wynajęła „wirtualny pensjonat”

10 stycznia w Pilawie 20-letnia kobieta, złożyła zawiadomienie, że na jednym z portali społecznościowych znalazła ogłoszenie z ofertą wynajmu domku w miejscowości Zakopane. Zapłaciła zaliczkę w kwocie 500 złotych. Brak jest takiej nieruchomości, a kontakt ze zgłaszającym się urwał. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Pilawie.

Ukradli elektronarzędzia

W nocy z 11 na 12 stycznia w Garwolinie nieznany sprawca włamał się do zaparkowanego samochodu skąd dokonał kradzieży elektronarzędzi. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę 2500 złotych. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Okradli kościół

Sobolew

W nocy z 11 na 12 stycznia w Sobolewie nieznany sprawca z budynku kościoła dokonał kradzieży części elementów rynien miedzianych. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę 1000 złotych. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Sobolewie.

W minionym tygodniu policjanci z powiatu garwolińskiego przeprowadzili 175 interwencji, odnotowali 2 wypadki oraz 15 kolizji drogowych.

KPP Garwolin

 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież