Nowi młodzieżowi radni zatwierdzeni

Opublikowano: 27 listopad 2019, 13:10 Kategoria Aktualności
mrmrada miastagarwolin

Rada Miasta Garwolina zatwierdziła skład Młodzieżowej Rady Miasta na lata 2019-2021.

Stosowną uchwałę „dorosła” rada podjęła podczas wczorajszej sesji.

Młodzieżowymi radnymi na najbliższe dwa lata zostali: Jan Garwoliński (PSP Nr 1 im. Marii Konopnickiej w Garwolinie), Weronika Mróz (PSP Nr 2 im. 1 Pułku Strzelców Konnych w Garwolinie), Oliwia Masny (PSP Nr 5 im. Janusza Korczaka w Garwolinie), Marcin Romanowski, Michał Lasocki (obaj Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Garwolinie), Antoni Kobus, Gracjan Cabański (obaj Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Garwolinie), Julia Żak, Dominik Mikulski (ZS Nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Garwolinie), Bartosz Piłka, Dawid Zawadka (Zespół Szkół Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Garwolinie), Paweł Skierkowski (Ruch Światło – Życie w Garwolinie).

MRM działa w oparciu o statut, który wyznacza podstawowe cele jej działalności, a wśród nich są między innymi: reprezentowanie interesów młodzieży wobec instytucji samorządowych, aktywizacja środowisk młodzieżowych, promocja kultury, szczególnie tej tworzonej przez młodzież i do nich adresowanej czy organizowanie pomocy charytatywnej.

Prezydium MRM poznamy na pierwszej sesji.

garwolin.pl, opr. red.

Komentarze  

+11 #2 RMseniorów nie istniejeolcha 2019-11-28 20:23
RADA MŁODZIERZOWA TO FIKCJA TAK JAK I RADA MIASTA SENIORÓW, KTÓRA PD POŁ ROKU NIE OBRADUJE BO PRZEW. NIE ZWOŁUJE NIE ZAKONCZONEJ SESJI. SZKODA ZE RADA NIE POBIERA DIET BO BY MIAST ZBANKRUTOWAŁO.
przewodniczacy podobno zrezygnował a zastepca nie zwołuje seci nie skonczonej to fikcja
Cytować
+17 #1 radatomi 2019-11-27 19:33
po co młodzieżowa rada miasta ? co 4 lata wybierana jest nowa niech ktoś mi powie co zrobiono przez ubiegłe lata ??? teraz nowe osoby które nic nie wniosą ...... ech dobrze że nie dostają za to $ jakie są dokonania takiej młodzieżowej rady miasta nie jeden mieszkaniec się pewnie zastanawia ....
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież