Policja szuka świadków kradzieży. 4 zdarzenia w ciągu tygodnia

Opublikowano: 25 listopad 2019, 14:18 Kategoria Aktualności
policjakronika policyjnaKPP

Policjanci szukają świadków do prowadzonych postępowań w sprawie czterech kradzieży i włamań, do których doszło w minionym tygodniu na terenie powiatu garwolińskiego. Łupem padło między innymi 200 sztuk gołębi.

W nocy z 17/18 listopada w Jaźwinach nieznany sprawca z budynku gospodarczego dokonał kradzieży spawarki elektrycznej, przyłbicy automatycznej spawalniczej, wiatrówki z lunetą. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Pilawie.

W nocy z 19/20 listopada w Głoskowie nieznany sprawca  niezabezpieczonej posesji dokonał kradzieży zagęszczarki GMW-20 koloru żółtego, powodując tym czynem straty w wysokości 3000 złotych na szkodę zgłaszającego. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

 

W nocy z 20/21 listopada w Gocławiu nieznany sprawca dokonał uszkodzenia dwóch pojazdów znajdujących się w niezabezpieczonym garażu poprzez przebicie kół oraz porysowanie karoserii. Sprawcy dokonali także pomalowania drzwi do garażu oraz z pomieszczenia gospodarczego dokonali kradzieży pieniędzy. Ustaleniami w tej sprawie zajęli się policjanci z Posterunku Policji w Pilawie.

W nocy z 21/22 listopada w Sobolewie nieznani sprawcy z gołębnika dokonali kradzieży 200 sztuk gołębi różnych ras, wystawowych i ozdobnych. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Sobolewie.

Wiesz coś w tych sprawach? Poinformuj polciję - 25 684 02 00.

KPP Garwolin/oprac. red.

 

 

 

 

Komentarze  

+4 #1 złodziejeDek 2019-12-05 12:26
Ale jaja policja szuka świadków kradzieży, POLICJA ma szukać złodziei.
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież