Zaginął 19-latek z gm. Kłoczew

Opublikowano: 10 listopad 2019, 10:38 Kategoria Aktualności
zaginionypolicjarykikłoczewżelechów

Policjanci z ryckiej komendy poszukują Krystiana Stefaniaka. 19-latek wczoraj wyjechał samochodem i do chwili obecnej nie powrócił do domu. Nie nawiązał także kontaktu z rodziną. Ktokolwiek widział zaginionego lub posiada informacje na temat miejsca jej pobytu, proszony jest o kontakt z policją.

Zaginiony to: Krystian Stefaniak. 19-latek to mieszkaniec miejscowości Kokoszka w gm. Kłoczew (pow. rycki). Rysopis: wzrost około 185 cm, szczupła budowa ciała, włosy blond obcięte na krótko, oczy zielone.

Z ustaleń Policji wynika, że młody mężczyzna w nocy 9 listopada odjechał z parkingu przy kościele w miejscowości Huta Dąbrowa pow. łukowski  samochodem marki Honda Accord koloru białego o nr rejestracyjnych LRYEF67 w nieznanym kierunku i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. W chwili zaginięcia  19-latek ubrany był w bluzę koloru białego z kapturem, spodnie typu jogery jeans w kolorze jasno niebieskim oraz białe buty.

Osoby, które posiadają wiedzę na temat miejsca pobytu poszukiwanego bądź  miały w ostatnim czasie  kontakt z zaginionym, proszone są o kontakt z KPP w Rykach pod nr tel. (81) 86 50 210  lub 112 ewentualnie z najbliższą jednostką policji.

KPP Ryki

Komentarze  

-1 #1 powród prlola 2019-11-10 20:30
tu sie nie komentuje bo kabluja jak za komuny
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież