Romanówka: Napad na agencję pocztową

Opublikowano: 08 listopad 2019, 22:02 Kategoria Aktualności
romanówkanapadzłodziejpolicja

Do zuchwałej kradzieży doszło dzisiaj popołudniu na osiedlu Romanówka w Garwolinie. Złodziej ukradł kilka tysięcy złotych z agencji pocztowej.

Do zdarzenia doszło ok. godz. 16. Według naszych nieoficjalnych ustaleń, nieznany sprawca, wykorzystał moment, kiedy kobieta pracująca w agencji wyszła na zaplecze. Rabuś wszedł do agencji. Wtedy został  spłoszony przez kobietę. Sprawcy udało się ukraść część pieniędzy z kasy. Miało to być kilka tysięcy złotych.

Młody mężczyzna ubrany był w szarą kurtkę z żółtym kapturem z odblaskiem.

Ustaleniem sprawcy zajęli się garwolińscy policjanci.

Aktualizacja, 12 listopada, godz. 9.20. - Nieznany sprawca, ubrany w kurtkę w pasy koloru granatowo-zielono-białego, szczupłej budowy ciała, wysoki, wykorzystując nieuwagę kasjerki agencji pocztowej, dokonał kradzieży pieniędzy w kwocie 3000 złotych, a następnie oddalił się w kierunku osiedla mieszkaniowego „Romanówka”. Ustaleniami w tej sprawie zajęli się policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, którzy poszukują również świadków zdarzenia – tel. 25 684 02 00 - informuje asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

łk

fot. arch. – zdjęcie ilustracyjne

Komentarze  

+1 #1 ja chyba śnięwwo 2019-11-13 22:53
Ta, ona widziała tą kasę jak świnia niebo, jak się ma pilnować pieniędzy to sie siedzi na tyłku a nie lata nie wiem gdzie.
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież