Szajka rozbita. Kradli bmw, wymuszali odszkodowania

Opublikowano: 08 listopad 2019, 21:54 Kategoria Aktualności
kradzieżzłodziejpolicja

Policjanci z Garwolina, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Garwolinie, rozbili grupę przestępczą, której członkowie są podejrzani o kradzieże pojazdów, próby wyłudzenia odszkodowań od ubezpieczycieli oraz paserstwo. Zatrzymano dziewięć osób. Kwota strat wynosi blisko 650 tys. zł.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej garwolińskiej komendy rozbili grupę przestępczą która zajmowała się kradzieżami aut oraz wyłudzaniem odszkodowań. Dzięki precyzyjnej analizie zdarzeń, a także współpracy z towarzystwami ubezpieczeniowymi ustalono, że grupa osób działała w latach 2015-2018. Skradli kilkanaście bmw na terenie Warszawy.

- Zebrany materiał dowodowy pozwolił Prokuraturze Rejonowej w Garwolinie na przedstawienie zarzutów dot. kradzieży z włamaniem, oszustw, próby wyłudzeń odszkodowań oraz paserstwa. Zatrzymanym grozi do 10 lat więzienia, a akta sprawy zostały już przesłane do Sądu Rejonowego w Garwolinie – informuje asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

KPP Garwolin, opr. red.

fot. arch. – zdjęcie ilustracyjne

Komentarze  

+6 #1 opomiki 2019-11-09 09:12
na około 20 lat wymuszania odszkodowań tylko 650 tys zł ? ktoś tu kombinuje
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież