Policja zatrzymała sześć praw jazdy

Opublikowano: 05 listopad 2019, 07:40 Kategoria Aktualności

Nowoczesny sprzęt w rękach policjantów to skuteczne połączenie, służące do walki z piratami drogowymi. Podczas minionego tygodnia, na terenie powiatu garwolińskiego policjanci zatrzymali sześć praw jazdy.

28 października. Gończyce. 26-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki VW, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym blisko 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna doprowadził do kolizji drogowej z prawidłowo jadącym samochodem marki Mercedes. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Sobolewie.

29 października. Nowy Kębłów. 31-letni mieszkaniec powiatu ryckiego, kierował samochodem marki Audi, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym blisko 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Żelechowie.

30 października. Gończyce.­ 36-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki Peugeot, nie stosując się do wyroku sądowego zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Sobolewie.

2 listopada. Godzisz. 27-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki BMW, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym blisko 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna swoją podróż zakończył w przydrożnym rowie.  Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Sobolewie.

3 listopada. Ostrożeń Pierwszy. 34-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki Hyundai, znajdując się w stanie po użyciu – wynoszącym 0,29 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.  Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Sobolewie.

Za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym 2 osoby straciło prawo jazdy. W tych przypadkach kontrole drogowe zakończyły się nie tylko mandatami i punktami karnymi, ale również utratą prawa jazdy na okres 3 miesięcy.

KPP Garwolin

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież