Cztery wypadki w tydzień. Kolizji aż 28

Opublikowano: 04 listopad 2019, 10:24 Kategoria Aktualności
wypadekpolicja

Podczas minionego tygodnia, na terenie powiatu garwolińskiego odnotowano cztery wypadki i 28 kolizji drogowych. Policja apeluje o ostrożność i rozsądek.

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło w miejscowości Lipówki w dniu 28.10 o godzinie 4. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 32-letni obywatel Ukrainy, kierując samochodem marki Opel Vivaro doprowadził do czołowego zderzenia z pojazdem marki Opel Vectra. Na skutek zderzenia obrażeń ciała doznała pasażerka samochodu marki Opel Vivaro oraz kierowca Opla Vectry. Kobieta po udzieleniu pomocy medycznej została wypisana ze szpitala. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Pilawie.

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło w miejscowości Lipówki w dniu 29.10 o godzinie 11:30. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 63-letni mieszkaniec Pruszkowa, kierując samochodem ciężarowym marki MAN, nie zachował należytej odległości od poprzedzającego pojazdu i najechał na osobowe BMW, którym kierował 28-letni mieszkaniec Płońska. Samochód marki BMW uderzył w poprzedzający go samochód ciężarowy marki Volvo. Kierowca samochodu osobowego z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala na badania. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Pilawie.

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło w Pilawie na skrzyżowaniu ul. Marii Konopnickiej/Słonecznej w dniu 30.10 około  godziny 13:30. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 21-letnia mieszkanka powiatu garwolińskiego, kierując samochodem osobowym marki Audi, nie zastosowała się do znaku STOP, czym nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu Peugeotowi, którym kierował 63-letni mężczyzna. Na skutek zderzenia do szpitala została przetransportowana pasażerka samochodu marki Peugeot. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Pilawie.

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło w miejscowości Starowola w dniu 02.11 około  godziny 11:00. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 24-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierując samochodem osobowym marki BMW  zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z pojazdem  marki Volvo, którym kierował 47-letni mężczyzna. Pojazd BMW odbił się od beczkowozu i uderzył w samochód marki Renault, którym kierował 34-letni mężczyzna. Na skutek zderzenia do szpitala zostali przetransportowani  kierowcy BMW i Renaulta. Po udzieleniu pomocy jeden z mężczyzn opuścił szpital.  Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Pilawie.

KPP Garwolin

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież