reklama

Stracili prawa jazdy - za alkohol i prędkość

Opublikowano: 21 październik 2019, 12:40 Kategoria Aktualności
KPP Garwolinpolicja
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Nowoczesny sprzęt w rękach policjantów to skuteczne połączenie służące do walki z piratami drogowymi. Podczas minionego tygodnia na terenie powiatu garwolińskiego policjanci zatrzymali kilka praw jazdy - w tym 7 za przekroczenie dozwolonej prędkości

14 października w Żelechowie 49-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego kierował motorowerem, znajdując się w stanie nietrzeźwości wynoszącym ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Żelechowie.

15 października w miejscowości Jagodne 44-letni obywatel Ukrainy, kierował samochodem marki BMW, mając ponad 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna poruszał się drogą nieoddaną to użytku i uderzył w maszynę znajdującą się na placu budowy. Kierowcę z obrażeniami niezagrażającymi życiu przewieziono do szpitala. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

reklama


 

18 października w Łaskarzewie 33-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego kierował samochodem marki VW, pomimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Łaskarzewie.

19 października w Borowieu 65-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował motorowerem, znajdując się w stanie po użyciu ? wynoszącym ponad 0,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Tego samego dnia w Chrominie 37-letni mieszkaniec powiatu mińskiego kierował samochodem marki Opel, mając blisko 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym 7 osób straciło prawo jazdy. W tych przypadkach kontrole drogowe zakończyły się nie tylko mandatemi i punktami karnymi, ale również utratą prawa jazdy na okres 3 miesięcy.

KPP Garwolin/oprac. red.


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama