Jedynka z nowym boiskiem

Opublikowano: 18 październik 2019, 15:45 Kategoria Aktualności
boiskojedynka

Ponad 360 tys. zł kosztował remont boiska wielofunkcyjnego przy Publicznej Szkole Podstawowej w Garwolinie. Uczniowie już mogą cieszyć się nowym obiektem. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonano podczas miejskich obchodów Dnia Edukacji Narodowej.

Oddanie do użytku wyremontowanego obiektu odbyło się wczoraj. Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonali: Burmistrz Miasta Marzena Świeczak, Przewodniczący Rady Miasta Jarosław Jaskuła, członkowie Zarządu Województwa Mazowieckiego Janina Ewa Orzełowska i Elżbieta Lanc, dyrektor Avon Operations Piotr Mikołajski, radny Krzysztof Ostrowski, przedstawiciel rady rodziców Dariusz Tarczyński, ks. Stanisław Szymuś oraz przedstawiciele nauczycieli i uczniów. Następnie, ks. Stanisław Szymuś poświęcił nowy obiekt sportowy, na którym chwilę później sporowcy ze szkoły dali krótki pokaz swoich umiejętności.

 

Budowa boiska została zrealizowana przy pomocy środków z budżetu województwa mazowieckiego w wysokości 95 220,00 zł  w ramach Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Infrastruktury Sportowej Mazowsze 2019. Firma Avon udzieliła dofinasowania w wysokości 200 000 zł. Cały koszt przedsięwzięcia to 366 322,23  zł.

Podziękowania za wsparcie w realizacji tej inwestycji otrzymali: Janina Ewa Orzełowska, Elżbieta Lanc, Marzena Świeczak, Jarosław Jaskuła, Krzysztof Ostrowski, Piotr Mikołajski i Dariusz Tarczyński.

W ramach realizacji inwestycji dokonano między innymi demontażu starych urządzeń sportowych oraz opaski z kostki betonowej, sfrezowania istniejącej nawierzchni boiska do piłki ręcznej i siatkówki, naprawy podbudowy betonowej boiska, ułożenia obrzeży na ławie betonowej, montażu bramek do piłki ręcznej oraz zestawu do siatkówki, położenia nawierzchni sportowej poliuretanowej boiska, montażu piłkochwytów z otworami przejściowymi, wyrównania terenu i wykonano trawniki.

garwolin.pl/oprac. jd

fot. garwolin.pl

Komentarze  

+3 #3 boisko????bedok 2019-10-19 15:40
a tak na marginesie to wykonawca hali i boiska nie poipisał się zbytnio że po kilku latach boisko do remontu sie nadaje ja chodziłęm do tej szkoły i w tym miejscu było boisko asfaltowe które nigdy nie było remontowane były ulewy , śnieg mróż , byłó lodowisko na całym boisku i nic się nie działo a tu proszę , czyli jak stawiano halę robiono boisko to w takim razie uzyto najtanszych materiałów złej jakości po prostu
i jestzcze jedno czy naprawdę trzeba robić aztaką fetę z otwarcia czegoś co już kiedyś było otwarte ???? zaprasząć księży którym poipieprzyło się gdzie jest ich miejsce i doi czego zostali powołani ??
Cytować
+1 #2 ivone wróćbedok 2019-10-19 15:35
ja stanowczo protestuję gdzie jest nasza lokalna gwiazdka w białym lub żółtym wdzianku
przecież ona tam powinna byc na pierwym miejscu szczeżyć swoje białe ząbki przybierac pozy do zdjęcia z nóżka na bok
IVONE , IVONE IVONE WRÓĆ WRÓĆ WRÓĆ PLEASE PLEASE ,POR FAVOR,POR FAVOR,POR FAVOR
Cytować
+14 #1 hmmKar 2019-10-18 22:16
Kogoś mi bardzo brakuje na tym zdjęciu. Gdzie jest vice starościna? Otrzyj łzy i wracaj, tyle jeszcze do otwarcia czeka, akademii, apeli, wręczeń, święceń i podziękowań. Nie można tak łatwo się poddawać.
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież