Za szybko pod kościołem

Opublikowano: 08 październik 2019, 15:26 Kategoria Aktualności
kolizjawypadekgarwolin

Cztery samochody zostały uszkodzone w wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze przy ul. Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego.

Do kolizji doszło po godz. 14. Z naszych ustaleń wynika, że kierowca forda nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Auto uderzyło w zaparkowane na parkingu renault. Siła uderzenia była tak duża, że zadziałał efekt domina. Uszkodzone zostały także opel i audi.

Aktualizacja, 9 października, godz. 9.30. - Mężczyzna kierujący samochodem marki Ford nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do kolizji drogowej z trzema zaparkowanymi na parkingu pojazdami. Na sprawcę parkingu nałożono mandat i punkty karne - informuje asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

red.

fot. czytelnik Dawid/red.

Komentarze  

+6 #3 rajdybedok 2019-10-09 17:39
Jadąc do Miętnego z wiaduktu trzeba mocno się mieć na baczności. Przy zakrętach małolaty z ogromną prędkością wjeżdżają na drugi pas mijając innych o centymetry! Jeszcze się im udaje, ale to wszystko do czasu! Zróbcie coś bo niebawem będzie tam wypadek!
Cytować
-1 #2 Bezmozgi garwolinskieSzybciej jeździć 2019-10-09 05:09
Było szybko, ale bezpiecznie.
Cytować
+10 #1 STBorek 2019-10-08 16:31
Tak się właśnie kończy jazda, gdy komuś tylko popisy w głowie. Pod szkołą wcześniej upalane, aby tylko się przypodobać publiczności a zero oleju w głowie co do zasad i bezpieczeństwa na drodze.
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież