Siedmiu kierowców bez prawka. Jeden ściął znak i uciekł

Opublikowano: 07 październik 2019, 12:15 Kategoria Aktualności
KPP Garwolinpolicja

Nowoczesny sprzęt w rękach policjantów to skuteczne połączenie, służące do walki z piratami drogowymi. Podczas minionego tygodnia, na terenie powiatu garwolińskiego policjanci zatrzymali siedem praw jazdy.

1 października w Wildze 36-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki Peugeot, znajdując się w stanie po użyciu – wynoszącym blisko 0,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

3 października w Mierżączce 31-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki Peugeot, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Ponadto mężczyzna uderzył w przydrożny znak, który uszkodził inny przejeżdżający pojazd. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

4 października w Cyganówce (gm. Wilga) 42-letni mieszkaniec powiatu opatowskiego, kierował samochodem marki VW, znajdując się w stanie po użyciu – wynoszącym blisko 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym cztery  osoby straciły prawo jazdy. W tych przypadkach kontrole drogowe zakończyła się nie tylko mandatem i punktami karnymi, ale również utratą prawa jazdy na trzy miesiące.

Nadmierna prędkość jest główną przyczyną tragicznych wypadków drogowych.

KPP Garwolin

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież