Dzieje się! Zaplanuj weekend!

Opublikowano: 20 wrzesień 2019, 12:13 Kategoria Aktualności
weekend

Co? Gdzie? Kiedy? Sprawdźcie najciekawsze wydarzenia w powiecie garwolińskim i zaplanujcie weekend!

Militarny piknik w Łaskarzewie – 21 września

Sporo atrakcji czeka w najbliższą sobotę w Łaskarzewie na miłośników militariów i historii. O godzinie 16:00 w „Alejkach” rozpocznie się piknik militarny. W programie między innymi inscenizacja historyczna „Obrona Łaskarzewa” i koncert pieśni patriotycznych. O godzinie 19:00 wystartuje rajd pieszy „Pójdę w nocy mrok”.

Zobacz plakat

Ręce dla Krzyśka – festyn w Wildze – 22 września

Już w najbliższą niedzielę na terenie Mega Music w Wildze odbędzie się festyn charytatywny „Ręce dla Krzyśka”. Zgromadzone środki zostaną przeznaczone na rehabilitację i zakup protez dla strażaka ochotnika z Gminy Wilga. Wśród występujących na scenie artystów znaleźli się: „Luka Rosi”, „Witek Muzyk Ulicy”, „Top Boys”, „Don’t Look Back” a także „Empe”. Na zakończenie organizatorzy przewidują dyskotekę.

Więcej infromacji

Grand Prix Ziemi Garwolińskiej – 22 września

Po wakacyjnej przerwie wraca Grand Prix Ziemi Garwolińskiej. W najbliższą niedzielę o godzinie 15:00 na Tereneach Rekreacyjnych Zarzecze wystartuje trzeci bieg tegorocznego cyklu. Organizatorzy jak zawsze zachęcają do udziału całe rodziny. To już ostatnia prosta przed wielkim finałem.

Więcej informacji

jd

 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież