Działka pod młotek. Cena wywoławcza - ponad 32 mln zł

Opublikowano: 17 wrzesień 2019, 13:51 Kategoria Aktualności
GSAGstarostwo

Zarząd Powiatu Garwolińskiego ogłasił przetarg na sprzedaż działki położonej w Garwolińskiej Strefie Aktywności Gospodarczej. Jej powierzchnia to ponad 33 hektary, a cena wywoławcza to ponad 32 mln zł netto.

Nieruchomość gruntowa, która ma pójść pod młotek oznaczona w ewidencji gruntów i budynków jako działka nr 2461/7 o pow. 33,2524 ha, położona jest w Garwolinie w Garwolińskiej Strefie Aktywności Gospodarczej, a dokładniej w północno-zachodniej części miasta Garwolin, przy ulicy Trakt Lwowski (obwodnica miasta Garwolin, trasa S-17) i sąsiedztwie ul. Kościuszki (główna ulica miasta, wylot w kierunku na Warszawę). W części południowo – wschodniej działki przebiegają dwie linie elektroenergetyczne 15 kV.

 

Zgodnie z zapisami w miejscowoym planie zagospodarowania przestrzennego Miasta Garwolin mogą tam powstać obiekty produkcyjne, usługowe i magazyny.

Starostwo ogłosiło przetarg ustny nieograniczony. Warunkiem uczestnictwa w licytacji jest wpłacenie wadium w wysokości 3 mln 300 tys. zł. Cena wywoławcza nieruchomości w przetargu wynosi netto 32 mln 755 tys. zł.  Do najwyższej ceny osiągniętej w przetargu zostanie doliczony 23% podatek VAT .

Przetarg ustny nieograniczony odbędzie się w dniu 28 listopada 2019 r. o godz. 10.00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Garwolinie.

jd

Komentarze  

0 #1 starostwo - weżcie się celebryci za rzetelną robotęPiSowczyk 2019-09-19 22:04
Chciałowski z Urzędem Marszałkowskim wybudował i uzbroił strefę aktywności, a pisi-orki będą sprzedawać.
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież