Za szybko i na podwójnym gazie. Stracili prawa jazdy

Opublikowano: 16 wrzesień 2019, 14:33 Kategoria Aktualności
policjaKPP Garwolin

Nowoczesny sprzęt w rękach policjantów to skuteczne połączenie, służące do walki z piratami drogowymi. Podczas minionego tygodnia, na terenie powiatu garwolińskiego policjanci zatrzymali 9 praw jazdy.

9 września w Garwolinie 45-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego kierował samochodem marki Hyundai, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

 

11 września w Gocławiu policjanci zatrzymali 28-letniego mieszkaniec powiatu garwolińskiego, który kierował samochodem marki Honda, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym blisko 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Pilawie, a 13 września w Woli Żelechowskiej – 49-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego kierował motorowerem, mając ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Żelechowie.

Za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym 6 osób straciło prawo jazdy. W tych przypadkach kontrole drogowe zakończyły się nie tylko mandatem i punktami karnymi, ale również utratą prawa jazdy na okres 3 miesięcy

KPP Garwolin/oprac. red.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież