Zgłoś się do zawodów wędkarskich w Podzamczu

Opublikowano: 10 wrzesień 2019, 08:49 Kategoria Aktualności
podzamczemaciejowicezawody

Zarząd Koła PZW nr 15 w Maciejowicach zaprasza na otwarte spławikowe zawody wędkarskie o ,,Puchar Podzamcza'' Koła PZW nr 15 w Maciejowicach, które odbędą się 29 września na zbiorniku Podzamcze k. Maciejowic w Okręgu PZW Siedlce.

Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie ważnej karty wędkarskiej oraz zapisanie się na listę startową (imię, nazwisko, Koło PZW) do 23 września u Rafała Kowalskiego (tel. 508 445 614.) Wpisowe na zawody do wpłaty na miejscu wynosi 50 złotych. Cała pula przeznaczona zostanie na wszystkie nagrody i posiłki. Informacje można uzyskać również u Piotra Pyzy (tel. 798 363 642).

Uczestnicy z okręgów, z którymi nie podpisano porozumień, organizator informuje o konieczności nabycia zezwolenia na dzień zawodów. Dla najlepszych wędkarzy przewidziano nagrody rzeczowe oraz dyplomy.

"Jeśli stan wody się znacznie obniży zawody zostaną przeniesione na zbiornik Waldek w Godziszu. Impreza zostanie rozegrana w trzech sektorach, w związku z tym zbiornik będzie zamknięty od godz. 06.00 do godziny 16.00. Za utrudnienia przepraszamy. Miejsce zbiórki przy wjeździe na zbiornik od strony m. Podzamcze, będzie możliwość dojazdu na część stanowisk. Prosimy zabrać układy transportowe" - informują organizatorzy.

Program zawodów

7.00 - zbiórka zawodników, potwierdzenie udziału w zawodach,

7.15 - losowanie stanowisk,

7.30 - 9.20 - przygotowanie do łowienia,

9.20 - 13.30 - nęcenie i łowienie,

13.30 - ważenie ryb, posiłek, ogłoszenie wyników, wręczenie nagród.

opr. łk

fot. sxc.hu

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież