Dzieje się! Zaplanuj weekend!

Opublikowano: 23 sierpień 2019, 11:54 Kategoria Aktualności
weekend

Co? Gdzie? Kiedy? Sprawdźcie najciekawsze wydarzenia w powiecie garwolińskim i zaplanujcie weekend!

Letnia potańcówka w Miętnem – 24 sierpnia

Po raz czwarty w Powiatowym Centrum Kultury i Promocji w Miętnem odbędzie się letnia potańcówka. Wystartuje o godzinie 19:00, a tańce i zabawy potrwają do 1:00. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Fale Wilgi.

Zobacz plakat

Urodziny u Helutki – 25 sierpnia

W niedzielne popołudnie na piknik zapraszają Gończyce. W programie spektakle teatralne przygotowane przez lokalne Zespół Ludowy z Gończyc i Klub Seniora „Pogodni”, prezentacja drużyn klubu sportowego „Promnik” Gończyce oraz zabawa taneczna z zespołem Aneks. Początek o godzinie 16:00. Miejsce spotkania – teren przy stawie w Gończycach.

Zobacz plakat

Dożynki w gminie Łaskarzew – 25 sierpnia

Tegoroczne gminno-parafialne dożynki odbędą się w Woli Łaskarzewskiej. Uroczystości rozpoczną się o godzinie 11:00 mszą świętą. Po niej tradycyjny obrzęd święta plonów i rozstrzygnięcie konkursów. W części artystycznej będzie okazja do obejrzenia i wysłuchania programów przygotowanych przez mieszkańców i lokalnych artystów, a na koniec zabawa taneczna

Zobacz plakat

Święto plonów w Gocławiu – 25 sierpnia

Miasto i Gmina Pilawa tegoroczne dożynki będą świętować w Gocławiu, na placu przy tamtejszym kościele. Uroczystości rozpocznie msza święta godzinie 13:00. W programie także występy lokalnych ludowych artystów, biesiada góralska, a także muzyka do tańca.

Zobacz plakat

Dożynkowe święto w gminie Maciejowice – 25 sierpnia

Mieszkańcy gminy Maciejowice będą dziękować za tegoroczne plony podczas dożynek w Podłęży. Wydarzenie rozpocznie msza święta o godzinie 12:00 w kościele parafialnym. A w programie między innymi koncert Orkiestry Dętej z Żelechowa, konkurs na przyśpiewkę dożynkową, koncert akordeonisty Jakuba Kołyski oraz innych lokalnych artystów. Na koniec zabawa taneczna pod chmurką.

Zobacz plakat

Wystawa psów rasowych – 25 sierpnia

Lubicie psy? Wpadnijcie w niedzielę do Żelechowa. Na stadionie miejskim od godziny 10:00 odbywać się będzie Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych. Będzie można zobaczyć zarówno szczenięta, jak i dorosłe psy. Oficjalne otwarcie wystawy o godzinie 10:00. Konkurencje finałowe odbędą się o godzinie 16:00.

Zobacz plakat

jd

 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież